Kontakt

Här sitter vi

Relation AB
Kungsgatan 28

Välkommen in
Mån–Fre: 09.00 – 16.00
Lör: Stängt
Sön: Stängt

Postadress:
Box 1201
751 42 Uppsala

Fakturaadress:
c/o Bankgirocentralen BCG AB
FE 301, BGC-id FRX9399
105 69 Stockholm

Ring oss

Det går naturligtvis bra att ringa.
Du når oss på:
018 - 60 44 80

Hör av dig

Gänget på Relation

Camilla Korpas
Partner- och affärsansvarig
018-60 44 80
0722-34 44 80
camilla@relation.se

Therese Sörensson
Partner- och affärsansvarig
018-60 44 80
0705-82 44 80
therese@relation.se

Karin Lindberg
Partner- och affärsansvarig Enköping
0720-65 49 09
karin@relation.se

Johanna Lorentzi
Kontorschef, ekonomi
018-60 44 80
070-672 80 06
johanna@relation.se

Helena Axelid
Vd, ansvarig utgivare
018-60 44 80
0705-69 44 80
helena@relation.se

Magnus Axelid
Affärsutvecklare
018-60 44 80
0706-66 25 57
magnus@relation.se

Anders Melldén
Chefredaktör för tidningen Relation
0707-30 65 60
anders@relation.se

Besöksadress:
Kungsgatan 28